GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservis 4718402
nr 471 8402
Matservis
Flintgods England ca 75 del [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 4 juni 2007
kl 16:35:05
300 kr
700 kr
950 kr